Zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych

w ramach realizacji projektu ,,Łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków w Wyszkowie”.

,,Pokaż jak żyjesz ekologicznie!”

Regulamin konkursu Pokaż jak żyjesz ekologicznie

załacznik do regulaminu Pokaż jak żyjesz ekologicznie

,,Wyszkowska przyroda w obiektywie”

Wyszkowska przyroda w obiektywie

załacznik do regulaminu Wyszkowska przyroda w obiektywie

Poniżej zbiorcza informacja o realizowanych konkursach

Drodzy Rodzice!

W ramach realizacji rocznego planu placówki
,,Razem z książką wchodzę w świat’’, w każdym miesiącu bierzemy udział w projekcie ekologicznym EKOKULTURALNE PRZEDSZKOLE.

W miesiącu kwietniu organizujemy w sali:
,,Przystanek wędrującej książki’’.

W każdym tygodniu, każde dziecko będzie mogło wypożyczyć do domu książeczkę, po przeczytaniu zwrócić ją w takim samym stanie.

Bardzo prosimy, aby każdy przedszkolak przyniósł do przedszkola po jednej książeczce o dowolnej tematyce.

Jeśli macie w domu zbędne książki w dobrym stanie zachęcamy do przyniesienia większej ilości.

Ważne, aby były one odpowiednie dla dzieci 4/5 letnich.
Zachęcamy do wzbogacenia naszego przystanku!

• we wrześniu obchodziliśmy  ,,ZIELONY DZIEŃ” w przedszkolu. Dzieci w tym dniu przyniosły do naszego kącika przyrody różne roślinki doniczkowe, które będą pielęgnować w ciągu roku
  • w październiku zorganizowaliśmy zbiórkę makulatury w całej placówce. Dziękujemy za zaangażowanie i udział w akcji.
  • w listopadzie wspólnie w grupie wykonaliśmy domek dla owadów, który umieściliśmy na drzewie w pobliżu przedszkola
  • w grudniu zrobiliśmy ,, Ptasi bar ” – przysmak dla ptaszków
  • w styczniu wykonaliśmy ,,Pożeracza nakrętek” poprzez zbieranie nakrętek uczymy się pomagania innym
  • w lutym udało nam się zrobić wesołe „Maskotki ze skarpetek oraz rękawiczek”.
  • w marcu z okazji Światowego Dnia Wody dołączyliśmy do wyzwania ,,Oszczędzamy wodę”. Podjęliśmy działania wprowadzające dobre praktyki oszczędzania wody.

Zajęcia dodatkowe:

Język angielski – wtorek o godz. 8:00