Zachęcamy do wzbogacenia kącika zimowego/świątecznego w naszej sali. Prosimy również, aby każde dziecko przyniosło do przedszkola czapkę Mikołaja. Będzie ona wykorzystana do występów świątecznych.

Nasze przedszkolaki z grupy Zajączki rozpoczęły przygodę z nauką języka migowego w ramach Interdyscyplinarnego Projektu Edukacyjnego „Migowy dla dzieci”.

Projekt ten zbudowany jest z czterech modułów, a każdy z nich dotyczy innego obszaru. Celem projektu jest budowanie świadomości oraz kompetencji związanych z polskim językiem migowym wśród dzieci słyszących, rozwijanie otwartości, empatii i pewności siebie oraz przeciwdziałanie społecznemu wykluczeniu osób niepełnosprawnych.

W I module dzieci zapoznały się z kolorami i emocjami.

Organizatorem projektu jest:

@https://www.migumig.pl/

@https://www.facebook.com/MiguMigPL

Ekspertem Modułu I jest:

@Paluszkowe Rozśpiewanki

Zajęcia dodatkowe w naszej grupie:

Religia poniedziałek

Logorytmika- środa

Język angielski wtorek, środa (we wtorek nie ma leżakowania)

Warsztaty muzyczne wtorek

Logopedia- czwartek i piątek

Najważniejsze wydarzenia z życia grupy:

16.09.2022 Udział w 29 Akcji Sprzątania Świata „Wszystkie śmieci są nasze”.

20.09.2022 „Dzień przedszkolaka”- uroczystość w grupie.

30.09.2022 Wyjście do WOK Hutnik na film ,,MIŚ BAMSE NA WULKANIE” z okazji obchodów Dnia Chłopaka.

10.10.2022
Koncert zespołu LIMBOS ,,Polskie tematy muzyczne”.

18.10.2022 Wyjazd do Filharmonii w Warszawie na spektakl: ,,Gitary klasyczne i elektryczne”.

25.10.2022 Udział w lekcji bibliotecznej zorganizowanej w naszej placówce. Głośne czytanie przez pracowników Biblioteki Miejskiej w Wyszkowie.

LISTOPAD

10.11.2022 Udział w uroczystej Akademii z okazji obchodów Święta Niepodległości 11 Listopada.

14.11.2022 Wyjście do Biblioteki Pedagogicznej w Wyszkowie na lekcję biblioteczną.

17.11.2022 Wyjazd do Teatru Mała Warszawa na spektakl ,,Teatr Cieni Baśni Andersena” w Warszawie.

fff

założyliśmy maila do kontaktu z nami rodzice@przedszkole-promyk.edu

297425100 lub 516 037 376