Zobacz stronę

images3DA31W1V

27.09.2021 (poniedziałek) wychodzimy do WOK Hutnik na przedstawienie pt.: ,,Jaś i  Małgosia”. Cena biletu 20 zł.

01.10.2021 (piątek) odbędzie się na terenie przedszkola spotkanie pt.: ,,Motyle”.  Cena biletu 7 zł.

Rozliczenie wycieczki do MULTIKINO TARGÓWEK – 17.09.2021. Kwota jaką zbieraliśmy na wycieczkę to 51 zł

Cena biletu za film – 14 zł.

Cena za autokar – 16 zł.

Razem – 30 zł.

Zostało z wycieczki – 21 zł

Prosimy więc o wpłatę 6 zł do nauczycieli w grupie (do piątku 24.09.21).

WYCIECZKA

Dnia 21 października (czwartek) jedziemy na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego ARGO CITY.

Prosimy Rodziców, aby dzieci w dniu wycieczki miały odpowiedni strój (kurtki przeciwdeszczowe, kalosze lub kryte buty nieprzemakalne) oraz ubranie na zmianę w plecaku.

Dzieci przynoszą puste plecaki na prowiant, który dostaną z przedszkola.

• w dniu wyjazdu śniadanie będzie o godzinie 8.00 🙂
  • prosimy o przyprowadzenie dzieci do godziny 7.45
  • planowany powrót do przedszkola około godziny 15.00.

…………..

Weźmiemy tam udział w „Święcie  ziemniaka”. Podczas wycieczki dzieci zapoznają się z procesem wykopywania ziemniaków. Dowiedzą się co to jest kartoflisko, czym się wykopuje ziemniaki oraz uzbrojone w motyki będą brać udział w zbieraniu ziemniaków. Jesienne wykopki zakończymy skosztowaniem pieczonych ziemniaków.

Ponadto dzieci czekają następujące atrakcje: przejażdżka wozem po okolicy, dojenie sztucznej krowy, kopalnia złota, leśny labirynt, układanie dużych puzzli, zjeżdżalnia linowa – tyrolka, połów drewnianych rybek, przeciąganie liny oraz wiele innych zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.

Dodatkowo dzieci wezmą udział w zajęciach „Pszczoły – nasi skrzydlaci przyjaciele” . Posłuchamy opowieści jak powstaje miód. Poznamy zwyczaje pszczelich rodzin, dowiemy się czy królowa pszczół nosi koronę . Zapoznamy się z narzędziami używanymi do pracy w pasiece, zobaczymy jak wygląda ul od środka, a specjalnie przygotowane modele pszczół pomogą nam zrozumieć hierarchię w ulu.

założyliśmy maila do kontaktu z nami rodzice@przedszkole-promyk.edu.pl

Zajęcia dodatkowe:

• logorytmika – piątek
  • religia – środa
  • język angielski – środa, czwartek

W środę język angielski jest o godzinie 8.15. Prosimy o wcześniejsze przyprowadzenie dziecka do przedszkola.

…..

W zakładce praca zdalna dostępne jest upoważnienie do jednorazowego odbioru dziecka z przedszkola.

WYDARZENIA W GRUPIE

20.09.2021 – Obchody Dnia Przedszkolaka.

17.09.2021 – Wycieczka do Warszawy.

…..

Zobacz stronę