Drodzy Rodzice, zdjęcia i film z zakładki GALERIA dostępne będą do 31.01.2021 r.
Zachęcamy do zgrania.

Kochani Rodzice !

DRODZY RODZICE W ZAKŁADCE „GALERIA” ZAMIESZCZONY JEST FILM Z NAGRANIA PRZEDSTAWIENIA ŚWIĄTECZNEGO. ŻYCZYMY MIŁEGO OGLĄDANIA.

• We wrześniu obchodziliśmy  ,,ZIELONY DZIEŃ” w przedszkolu. Dzieci w tym dniu przyniosły do naszego kącika przyrody różne roślinki doniczkowe, które będą pielęgnować w ciągu roku.
  • W październiku zorganizowaliśmy zbiórkę makulatury w całej placówce. Dziękujemy za zaangażowanie i udział w akcji.
  • w listopadzie wspólnie w grupie wykonaliśmy domek dla owadów, który umieściliśmy na drzewie w pobliżu przedszkola
  • w grudniu zrobiliśmy ,, ptasi bar ” -przysmak dla ptaszków

Zajęcia dodatkowe: