Drodzy Rodzice, zdjęcia i film z zakładki GALERIA dostępne będą do 31.01.2021r.
Zachęcamy do zgrania.

Nasza grupa uczestniczy w projekcie Ekokulturalne Przedszkole. W każdym miesiącu będziemy wykonywać zadania, do realizacji których będziemy potrzebować Państwa pomocy.

• We wrześniu obchodziliśmy Zielony Dzień. Tego dnia dzieci przyniosły piękne, zielone roślinki do kącika przyrody, którymi będą się opiekować przez najbliższy czas.

• W październiku w każdej sali powstał kącik na makulaturę oraz zorganizowana została zbiórka makulatury w całej placówce. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział w akcji.

• W listopadzie wspólnie wykonaliśmy domek dla owadów, który został umieszczony przy drzewach na naszym placu zabaw.

• W grudniu wykonaliśmy przysmaki dla ptaków- ptasi bar, które każdego dnia gromadzą za naszymi oknami w sali wiele ciekawych okazów ptaków.

Język angielski w naszej grupie będzie odbywał się we wtorek o godz. 8.15. Prosimy o wcześniejsze przyprowadzenie dzieci w tym dniu.

Język angielski– wtorek;

Logorytmika– czwartek;