Drodzy Rodzice, zdjęcia i film z zakładki GALERIA dostępne będą do 31.01.2021 r.
Zachęcamy do zgrania.

• We wrześniu obchodziliśmy  ,,ZIELONY DZIEŃ” w przedszkolu. Dzieci w tym dniu przyniosły do naszego kącika przyrody różne roślinki doniczkowe, które będą pielęgnować w ciągu roku.
  • W październiku zorganizowaliśmy zbiórkę makulatury w całej placówce. Dziękujemy za zaangażowanie i udział w akcji.
  • w listopadzie wspólnie w grupie wykonaliśmy domek dla owadów, który umieściliśmy na drzewie w pobliżu przedszkola
  • w grudniu zrobiliśmy ,, ptasi bar ” -przysmak dla ptaszków

RADA RODZICÓW

W dniu 29.09.2021 na spotkaniu Rady Rodziców została ustalona składka w wysokości 95 zł na wymienione poniżej uroczystości, z których będą korzystały dzieci w roku szkolnym 2021/2022:

• poczęstunek na Pasowaniu na przedszkolaka w grupach 3 latków;

• zdjęcie grupowe z Mikołajem wykonane w dniu Mikołajek;

• paczki na Mikołaja;

• poczęstunek na zakończenie 6 latków;

• Piknik Rodzinny.

Wpłaty należy dokonywać na numer konta:

92 8931 0003 0082 1400 4000 0001

Termin do 20 października, w tytule należy wpisać DAROWIZNA imię i nazwisko dziecka oraz grupa.

Opłata za drugie i kolejne dziecko chodzące do przedszkola wynosi 50 zł.

Szczegółowych informacji udzielają przedstawiciele Rady Rodziców z poszczególnych grup.

Rada Rodziców:

Przewodnicząca Magdalena Polecka

Sekretarz Anna Chmielewska

Skarbnik Agnieszka Serafin

• Upoważnienie do jednorazowego odbioru dziecka z przedszkola

upoważnienie