lisek - Przedszkole Promyczek - Tomaszów Mazowiecki

300

Drodzy Rodzice, zdjęcia i film z zakładki GALERIA dostępne będą do 31.01.2021 r.
Zachęcamy do zgrania.

Drodzy Rodzice!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom, którzy włączyli się w zbiórkę pluszaków zorganizowaną w naszym przedszkolu. Dzięki Państwa pomocy przekazaliśmy 59 maskotek Fundacji „Gdy Liczy się Czas”.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie pluszaki-2-1024x666.jpg

1. We wrześniu obchodziliśmy Zielony Dzień. Tego dnia dzieci przyniosły piękne, zielone roślinki do kącika przyrody, którymi będą się opiekować przez najbliższy czas. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

Za wykonanie zadania otrzymaliśmy CERTYFIKAT

2. W październiku w każdej sali powstał kącik na makulaturę oraz została zorganizowana zbiórka makulatury w placówce.

3. W listopadzie wspólnie wykonaliśmy domek dla owadów, który został umieszczony przy drzewach na naszym placu zabaw.

Zajęcia dodatkowe w naszej grupie

Czwartek:

• logorytmika